Krkonoše Photo - 1 Krkonoše Photo - 2 Krkonoše Photo - 3 Krkonoše Photo - 4 Krkonoše Photo - 5 Krkonoše Photo - 6Stáhněte si mobilní aplikaci

Mobile app - Krkonose.eu
AppStore - Krkonose.eu
Google Play - Krkonose.eu
Windows Phone - Krkonose.eu
Kontakt:
Regionální turistické
informační centrum Krkonoše +420 499 405 744 info@krkonose.eu
Radio Kulisek

Doporučená střediska

krkonose.eu » Členové fondu Krkonoše

Členové fondu Krkonoše

Tisk
Svazek - Významné aktivity - Dotace a projekty - Fond cestovního ruchu - Partneři - Tiskové zprávy - Kontakty

KAD spol. s r. o., Vrchlabí

Společnost Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí byla založena v roce 1993. Provozuje dvě autobusová nádraží (ve Špindlerově Mlýně a Vrchlabí), jezdí 27 autobusy a sedmi nákladními vozovými jednotkami. Zázemí tvoří dílny, čerpací stanice a odstavná parkoviště v areálu společnosti ve Vrchlabí. V pravidelné autobusové dopravě zajišťuje obslužnost Vrchlabí, Špindlerova Mlýna a okolí. Dálkové linky pak ze Špindlerova Mlýna a Vrchlabí do Prahy. Je zapojena do projektu Krkonošské cyklobusy. Dlouhodobě spolupracuje s cestovní kanceláří BUS TOURIST s. r. o. Hradec Králové na programu poznávacích zájezdů po celé Evropě.


MEGA PLUS s. r. o., Janské Lázně

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole, Svobodě nad Úpou, Peci pod Sněžkou, Velké Úpě a Malé Úpě. Nabízí lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 33 km, 6 lanovými dráhami a 33 lyžařskými vleky. Pozornost je věnována úpravě běžeckých tratí v délce více jak 70 km. Areál v Janských Lázních disponuje jedinou 8-mi místnou kabinovou lanovkou v ČR, sjezdovými tratěmi všech druhů obtížnosti, patřící k nejdelším v Čechách. Areál v Černém Dole se vyznačuje širokými sjezdovkami, moderně vybaveným KIDparkem. Areál ve Svobodě n. Úpou je rodinného typu. Pec pod Sněžkou nabízí nejdelší osvětlený svah pro večerní lyžování a členitý freestyle park.

 


SKIMU, a.s. – Ski areál Malá Úpa

Středisko Pomezky disponuje vlekem a sjezdovkou rozdělenou na horní část, s náročností odpovídající červené barvě, a spodní část, modré barvě. Část střediska se nachází v 1000 m n. m., a tím se řadí k vysokohorským střediskům. V blízkosti je dětský SKiMU park s nejrůznějšími pomůckami pro výuku lyžování. Najdete zde také mnoho km upravovaných běžeckých tratí. Přímo na sjezdovce byl otevřen SKiMU House - restaurace & Aprés-ski. Z velké části prosklená budova dovoluje přímý výhled na celou sjezdovku. Vnitřní i venkovní prostor pojme až 110 zákazníků. Pod sjezdovkou se nachází ubytovací a sportovní centrum Skimu Sport Centrum, další výhody pro ubytované v Malé Úpě přináší balíček služeb Skimu Pack. Středisko U Kostela zahrnuje pět sjezdovek se čtyřmi vleky.


Rautis, a. s., Poniklá

Firma Rautis v Poniklé navázala na více než stoletou tradici. Vyrábí perličkové ozdoby při zachování většiny původních pracovních postupů a předloh. Skleněná trubička se nahřála nad kahanem, ústy se do ní fouknul vzduch, tím vznikla perlička tzv. „klauče". Po vynálezu foukacího strojku s formou bylo možné zpočátku vyfouknout 2-8 perliček naráz, s vylepšováním hořáků se forma prodlužovala na 36 perliček. Ty se musí nastříbřit, obarvit, případně namalovat, rozřezat na jednotlivé perle. Současná výroba se od té původní příliš neliší. Foukání je stejně jako dřív závislé spíše na zručnosti a zkušenostech foukače, než na dokonalé technologii. Rautis v Poniklé má v současnosti přibližně 1 000 různých forem pro foukání perlí a přes 20 000 vzorů. Exkurze probíhají každý den, včetně víkendů.


REGATA ČECHY a.s., Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont**** se nachází v centru střediska Pec pod Sněžkou (756 m n. m.), na úpatí Sněžky (1602 m n. m.). Vedle ubytování v moderně vybavených pokojích nabízí doprovodné služby, skvělou gastronomii, hlídané parkoviště a široké možnosti kulturního, sportovního i relaxačního vyžití. Disponuje 132 dvoulůžkovými pokoji s přistýlkou, třemi hotelovými apartmá, 14 rodinnými apartmány v depandanci REGATA*** cca 500 m od hotelu. Kapacita je dostatečná i pro firemní akce, konference a semináře. Pokud se stanete stálým hostem můžete využívat výhod věrnostního programu. Věrnostní karta načítá finanční bonus, který uplatníte jako slevu pro služby v hotelu při dalším pobytu.


Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu na Benecku a okolí

Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu na Benecku a okolí, o. s., vzniklo v roce 2007. Sdružuje ubytovatele, majitele lyžařských vleků a dalších služeb, kteří se podílí na rozvoji turismu na Benecku. Organizuje propagační akce přímo ve Skiareálu i mimo něj. Na svých webových stránkách informuje o provozu lyžařských vleků, dalších zajímavostech a aktualitách, o ubytování. Pro hosty ubytované u členů sdružení zajišťuje Kartu hosta - slevové kupony ve Skiareálu, lyžařských půjčovnách a školách, zdarma připojení na internet.


Friesovy boudy, Strážné

Horský hotel se nachází v nadmořské výšce 1217 m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu nedaleko rozcestí na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Luční boudu. Areál leží mimo turistická centra a polohou poskytuje ideální podmínky pro klidnou aktivní letní či zimní dovolenou pro rodiny s dětmi v blízkosti populárních turistických tras ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. S přírodou krkonošských hor se snoubí tradice předků a um řemeslníků. Výrobky z Krkonoš si zaslouží ocenění, neboť mají dobrý základ a jsou ověřeny tradicí. Horský hotel Friesovy boudy je distributorem těchto originálních krkonošských produktů.


Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici nad Jizerou

Sdružuje fyzické a právnické osoby, které poskytují služby v oblasti cestovního ruchu či mají zájem podporovat a koordinovat rozvoj turismu v Rokytnici nad Jizerou a jeho okolí. Vzniklo se snahou vytvořit samostatnou organizaci, která jasnými pravidly zastřeší spolupráci mezi městem a podnikatelskými subjekty, stanoví pravidla pro sdružování finančních prostředků. Zároveň poskytne a umožní spolurozhodování o jejich použití. Návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou ubytovaným u členů Sdružení je na dobu pobytu poskytována karta Benefit programu Rokytnice PLUS, se kterou návštěvník získá řadu výhod.


Skiareál Špindlerův Mlýn, MELIDA a. s.

Skiareál Šp. Mlýn s areály Sv. Petr, Labská, Medvědín, Hromovka má vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak běžecké lyžování i snowboarding. Leží v nadmořské výšce 715-1310 metrů, disponuje 5 lanovkami a 11 vleky, s přepravní kapacitou 20 000 os./hod.. Upravuje 25 km sjezdových tratí a 80 km běžeckých stop. Jeho další běžecké středisko Horní Mísečky je položené v klidné oblasti a nabízí závodní i standardní běžecké tratě. Patří k nejlepším v ČR, leží v nadmořské výšce 1 000 m. Ve Špindlerově Mlýně je v zimě parkování zajištěno zadarmo. V létě je areál ve Svatém Petru vybaven pro letní sportovní vyžití, které zprostředkují pracovníci agentur. Pro mountainbikové nadšence je otevřen MTB areál.


Služby Vítkovice, s. r. o.

Skiareál Aldrov ve Vítkovicích leží v nadmořské výšce 733-765 metrů. Má jednu lanovku a 5 vleků, s přepravní kapacitou 6350 os./hod., 5,3 km sjezdovek a 18 km běžeckých tratí. Nabízí výborné podmínky v areálech Aldrov, Janova Hora a Vurmovka. Při zakoupení denní vícedenní jízdenky typu Golden Pass je možné lyžovat ve všech areálech. Parkování je zdarma. Zdarma je i skibus na trase Jilemnice - Vítkovice - Horní Mísečky. Dominantou obce je Kotel v nadmořské výšce 1435 m n. m.


Spartak Rokytnice, a. s., Rokytnice nad Jizerou

Skiregion Rokytnice - sdružení provozovatelů vleků a lanovek (Spartak Rokytnice, a. s., Skiservis Udatný, skiareál Pařez, skiareál Modrá Hvězda a skiareál Bahýnka) čítá 23 lyžařských vleků, dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a přes 22 km sjezdových tratí všech náročností. V okolí Rokytnice nad Jizerou je možné využít 32,5 km upravených běžeckých tratí. Největším provozovatelem je Spartak Rokytnice, a. s., který vlastní skiareály Horní Domky a Studenov.


Sportovní areál Harrachov, a. s.

Sportovní areál Harrachov leží v nadmořské výšce 650-1020 metrů, má 3 lanovky a 6 vleků s přepravní kapacitou 6.050 os./hod. 8,63 km sjezdových tratí a 110 km běžeckých tratí. Společné jízdenky platí i pro areály Amálka a Zákoutí. Na vícedenní a bodové jízdenky je možné lyžovat v celém Skiregionu - tzn. v Harrachově, Rokytnici nad Jizerou, Pasekách nad Jizerou, Rejdicích a Příchovicích. Zaměření střediska je všestranné. Nabízí ideální podmínky nejen pro lyžaře - běžce a lyžařskou turistiku všech stupňů náročnosti, je známým místem skokanských soutěží včetně světových pohárů a mistrovství světa. Skokanské můstky: K8, K15, K40, K70, K90, K120, K185.


Středisko služeb Benecko s.r.o., Skiareál

Ski areál Benecko leží v nadmořské výšce 610-970 metrů. Má 1 lanovku a 12 vleků, s přepravní kapacitou 8900 os./hod.. 3,5 km sjezdových tratí a 43 km upravených běžeckých stop. Benecko je klidné lyžařské středisko, ideální pro rodiny s dětmi, začínající lyžaře, ale i náročnější vyznavače zimních sportů. Nabízí snowtubing, večerní lyžování. Můžete využít vyjížďky na saních tažených koňmi. Zajímavá poloha střediska (900 m n. m.) nabízí jedny z nejkrásnějších výhledů v Krkonoších.


Turistické informační centrum Trutnov

Informační centrum naleznete na náměstí. Poskytuje všestranné informace o zajímavých turistických lokalitách, církevních a vojenských památkách, o muzeích a galeriích, kulturních a sportovních pořadech, zprostředkovává prodej vstupenek a propaguje Svazek obcí východní Krkonoše, doporučuje ubytování, prodává mapy a publikace.


GRUND RESORT GOLF&SKI , Mladé Buky

Představujeme vám jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších - GRUND RESORT GOLF&SKI v Mladých Bukách. 18jamkové hřiště nabízí vedle samotné hry především unikátní výhledy na  Krkonoše prakticky z každé jamky. Zahrát si u nás golf mohou profesionálové i nováčci, dospělí i děti. Po golfu můžete využít široké nabídky služeb hotelu: od drinku v baru či jídla v restauraci, přes masáže ve wellness centru, až třeba po několikadenní pobyt. Po pohodovém dni na hřišti můžete využít služby hotelu Grund Resort . Nabízí ubytování v elegantních dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech zařízených špičkovými italskými designéry. Profesionální personál hotelové restaurace Vás uvítá ve stylovém interiéru nebo na terase s výhledem na hřiště a okolní krajinu. K jídlu pro Vás připravují mezinárodní i krajové speciality a sezónní pokrmy z kvalitních čerstvých surovin.

 


Špindl.info, Špindlerův Mlýn

Zavítejte do našeho informačního centra, které naleznete v centru Špindlerova Mlýna ve vestibulu hotelu Centrál. Dovolíme si Vám nabídnout kompletní informace o nejoblíbenějším horském středisku České Republiky – Špindlerův Mlýn. Právě Špindlerův Mlýn Vám nabízí si naplánovat dovolenou či víkend přesně podle vašich představ a přání….. To vše nyní máte na dosah, navíc v příjemných cenových relacích dle vašich možností. Nabídku relaxace Vám poskytneme nejen o  turistické lokalitě Špindlerův Mlýn, ale také všestranné informace o celém regionu Krkonoše. Vždy jste u nás vítáni.

 


Skiareál Herlíkovice

Snowhill  a.s. – Skiareál Herlíkovice, se nachází na výpadovce z Vrchlabí směr Špindlerův Mlýn. V areálu je 12,4 km sjezdových tratí různých obtížností, 90% těchto tratí je uměle zasněžováno. Na svahy Vás vyvezou dvě čtyřsedačkové lanovky a pět vleků.  Areál dále nabízí 3km večerního lyžování na osvětlených sjezdovkách. Pro děti je zde připraven dětský park s pohádkovým slalomem, kolotočem a pohyblivým kobercem. Ideální lyžování také pro celé rodiny.

 


Stezka korunami stromů, Janské Lázně

Stezka korunami stromů se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Ukážeme Vám, v čem je příroda Krkonoš jedinečná. Společně s námi poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny. Stanete se součástí lesního života a poznáte řadu živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde. Trasa o délce více jak 1300 m Vás provede druhově pestrým lesem, čekají Vás četná překvapení a poučení. Zcela Vás uchvátí výhled z 45 metrů vysoké věže, díky kterému budete mít nadosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let. Zavítáte i do unikátního naučného centra, které se nachází v podzemí dřevěné rozhledny a představuje spletitý kořenový systém stromů.


Wellness hotel Skalka, Benecko

Zavítejte do sportovně relaxační areálu, který se nachází na Benecku na hranici Krkonošského národního parku. Hotel Skalka má kapacitu 40 lůžek a leží v bezprostřední blízkosti letních a zimních sportovních aktivit. Pro svou polohu, vnitřní a venkovní sportovní a relaxační vybavení je vhodný pro široké spektrum zákazníků – jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně příjemný týden, nebo pouze ubytování na víkend. Ubytovat se můžete v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Občerstvěte se ve stylově zařízené restauraci pro cca 50 osob, prosklené stěny po obvodu restaurace umožňují krásný výhled. Vyzkoušejte též nové wellness centrum – masáže, whirpool, saunu, parní saunu, kneippův chodník, relaxační místnost. Sport-relax centrum nabízí klidné prostředí a výborně vybavené prostory pro vnitřní sporty.

 


Tetřeví boudy, Dolní Dvůr

Ubytujte se na oblíbené krkonošské horské rekreační samotě na luční enklávě v nadmořské výšce 1030 m n. m v KRNAPu, s nádherným výhledem na Žalý a do kraje. Při dobré viditelnosti je vidět Bezděz a Ještěd. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé při dobrém počasí, západ slunce nad Žalým po celý rok je úchvatný.   V zimě hotel není dostupný autem. Tetřeví boudy jsou velmi zajímavým cílem pro turistiku, lyžování či rodinnou dovolenou. Hosté zde naleznou širokou škálu možností, jak využít svůj volný čas. V zimě jsou Tetřeví boudy ideálním místem pro běžkaře, kteří chtějí obdivovat krásy Krkonoš, (hotel leží na běžkařské magistrále), nebo pro rodiny s dětmi, které chcete naučit základům lyžování, protože bezpečný a ideální svah s vlekem Pomou (300 m dlouhý) je přímo u hotelu.


Sdružení cestovního ruchu Harrachov - SCRH

Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově aktivně vyvíjí svoji činnost směřující ke zlepšení cestovního ruchu v tomto městě, které je na cestovním ruchu zcela závislé. Má na starost realizaci těchto projektů: zahájení lyžařské sezony, provoz skibusu, úpravu běžeckých terénů na hřebenech, crosscountry, sofistikovaný model Karty hosta a systému, který přináší návštěvníkům Harrachova výhody a motivuje je k návštěvě a využití služeb členů SRCH. Členství umožňuje aktivním členům sdružení a jejich klientům čerpat výhody, které poskytují ostatní členové sdružení (využití skibusu zdarma, sleva na vícedenní jízdenky SAH, skipas za zvýhodněnou cenu). V případě, že i Vy podnikáte nebo máte trvalé bydliště v Harrachově a máte zájem stát se členy SRCH a aktivně se zapojit do rozvoje cestovního ruchu v tomto městě, můžete se přihlásit na e-mailu scrh@seznam.cz.

 


SKLÁRNA NOVOSAD A SYN, HARRACHOV

Sklárna Novosad a syn je soukromá nejstarší sklárna v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachoval se zde tradiční způsob výroby. Unikátní 100 let stará historická brusírna skla, která je poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry. V roce 2002 byl přímo v areálu sklárny přistaven minipivovar s restaurací. Zde se naskýtá vyhlídka do hutní haly s pecemi a tak náštěvníci mohou shlédnout skláře přímo při práci.


HARMONY CLUB HOTEL - ŠPINDLERŮV MLÝN - WELLNESS HOTEL

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru oblasti Krkonoše. Nabízí příjemné a kvalitní ubytování, moderní kongresové prostory a prostory pro firemní akce. Součástí komplexu je restaurace, denní a noční bar,  kongresový sál až pro 350 osob s projekční technikou, wellness centrum, bazén s whirlpoolem, sauna, golfový simulátor, 2 tenisové haly, squash, masáže, solárium, stolní tenis a sportovní střelnice. Přímo u hotelu se nachází bobová dráha.


RESORT SV. FRANTIŠEK, ŠPINDLERŮV MLÝN

Toužíte-li po zdravém a krásném prostředí, inspirativním místu, kde se citlivě kloubí tradiční motivy s moderními, tak zavítejte do Resortu Sv. František, jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna, v Krkonošském národním parku. Součástí resortu jsou dva hotely Erlebachova bouda a Josefova bouda a tři levnější varianty ubytování v podobě vily Terezy a dependancí David a Martin. Srdcem resortu je horská kaplička zasvěcená sv. Františku z Assisi, která dává název celému areálu. Široké spektrum ubytovacích kapacit a rozmanitých služeb přináší možnost pohodlného výběru a dostupnost jak pro trávení odpočinku, dovolené s rodinou či přáteli, tak pro tvůrčí pobyty či pracovní akce.

 


AREÁL U ČÁPA, PŘÍCHOVICE

V roce 2006 získala celý areál do svého vlastnictví společnost  U Čápa Příchovice s.r.o. Areál byl následně rozsáhle a citlivě zrekonstruován.  Nová přístavba kopíruje historickou část budovy a kapacita ubytování se díky ní zvýšila na 58 lůžek. Interiér, navržený architektem a výtvarníkem Šimonem Cabanem, je zajímavě řešený odkrytím a zvýrazněním původních částí této staré zemědělské usedlosti. Prostornější je i restaurace, která zachovává původní ráz stavení a pojme dnes až 120 návštěvníků. Majitelé areálu dnes přispívají i k životu obce - v roce 2011 se podíleli  na rekonstrukci historické kapličky sv.Gotharda, na obnově aleje na Světlou a podporují místní hasiče, společnost Jizerky pro vás a další spolky. Areál je i častým dějištěm místních společenských a kulturních akcí.


Orea Resort Horal, Špindlerův Mlýn

Nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal nabízí 164 komfortních pokojů, dvě restaurace s českou i mezinárodní kuchyní a letní terasou, bar, konferenční prostory a wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou. Nabízí i sportovní vyžití, jako je minigolf, tenis, kulečník, stolní tenis nebo kuželky. Resort je držitelem certifikátu kids friendly a od prosince do března nabízí animační programy pro děti zdarma. Pro firemní akce je určeno 5 konferenčních místností s celkovou kapacitou 580 osob.


Pension Slunečnice

Pension Slunečnice se nachází ve Svatém Petru, jednom z nejmalebnějších údolí Krkonoš, ve výšce 870 m nad mořem. Je ideálním výchozím místem jak pro letní turistiku, tak i pro zimní sporty. Nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. Každý z pokojů je vybaven komfortní koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonní linkou, Wi-fi připojením a krásným výhledem na Krkonoše. Na Vaši návštěvu se těší tým Pensionu Slunečnice, který se o Vás mile a ochotně postará. Pobyt Vám přinese příjemné zážitky a tolik potřebný odpočinek a relaxaci.

 


Státní léčebné lázně Janské Lázně

 

Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní je termální minerální voda a lokální podhorské klima, které jsou využívány v léčebné terapii. Nezanedbatelným faktorem zdárného léčení je však také okolní příroda Krkonošského národního parku, poskytující nepřeberné možnosti procházek a dalších aktivit. Základem léčby je individuální cvičení s fyzioterapeutem podle doporučení lékaře a aktuálního zdravotního stavu klienta.
Do Státních léčebných lázní Janské Lázně se můžete vydat i za účelem klidné relaxace v krásném horském prostředí, kdy procházky v klima nadmořské výšky 675 m. n. m. samy o sobě prospívají tělu i duši. Léčí se zde a relaxační programy si užívají všechny generace, od dětí až po seniory. Ve Státních léčebných lázních Janské Lázně si přijde na své opravdu každý.

 


IQLANDIA, o.p.s.

Moderní science centrum s planetáriem a stovkami originálních interaktivních exponátů. Svět vědy a techniky, který uhrane a nepustí. Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy. Deset expozic v šesti podlažích  - zábava doslova od sklepa po střechu. Věda je nekonečné dobrodružství a každý den přináší něco nového.


Pivovar Trautenberk, a.s.

Pivovar Trautenberk patří do nejmladších přírůstků v rodině krkonošských minipivovarů. Naleznete jej v obci Malá Úpa, čísle popisném 87, v prostorách bývalé Tippeltovy boudy, později známé jako hotel Družba. Trautenberk nabízí nejen skvělé pivo, můžete se zde i opravdu dobře najíst a ubytovat dle Vašich požadavků, protože na výběr je několik typů pokojů. Přijměte pozvání (nejen) na pivo od horalů z Malé Úpy -  nebudete litovat.


Hotel Horní Pramen

Hotel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro příjemné vycházky, ale i náročnější tůry. Nabízí ubytování ve 38 pokojích se základním vybavením. Některé z těchto pokojů disponují balkónem. Hotel je cenově dostupný a nabízí útulné pokoje s příjemnou restaurací a výbornou snídaní, která Vám dodá tolik potřebnou energii. Můžete se zde také pobavit při hraní stolního tenisu, stolního fotbalu nebo kulečníku. Rodiny s dětmi pro změnu ocení dětský koutek pro své malé ratolesti. Je možné využít lyžárnu, bezplatné parkoviště, popřípadě krb či gril. Hotel disponuje také prostory pro pořádání konferencí a společenských událostí.

 


Pension Kobr Vrchlabí

Pension Kobr se nachází ve Vrchlabí, na strategickém místě, téměř v centru města, zároveň však v klidné části s dobrou dostupností jak pro pěší turistiku, tak i veškeré zimní sporty. V blízkosti jsou známé lyžařské areály Kněžický vrch, Bubákov, Herlíkovice, Strážné, Benecko, Špindlerův Mlýn. Pro milovníky běhu na lyžích jsou upravované běžecké tratě Benecko - Horní Mísečky dostupné lanovou drahou na Žalý, odkud vychází vhodné trasy i pro letní turistiku a cykloturistiku.Nejbližší skiareál je od pensionu vzdálen 1 km. Nejen ubytovaným hostům je k dispozici půjčovna lyží a snowboardů s opravdu velkým výběrem. Navštivte Pension Kobr, jste zde srdečně vítáni!

 


Chata Hradečanka

"Hory se vším všudy" - to je útulná Chata Hradečanka, kde se budete cítit hned jako doma. Disponuje 10 pokoji a nadchne Vás svojí polohou, stylovým ubytováním, výtečnou restaurací i vinným sklípkem s archivem kvalitních vín. Hradečanku najdete v centru Horní Malé Úpy, 1050 metrů nad mořem. Hledat se ji určitě vyplatí – v zimě si tady užijete skvělé lyžování i běžkování přímo pod Sněžkou a v létě turistiku nebo cyklistiku v Krkonošském národním parku. Takovou, jakou Hradečanka byla od konce 18. století, už ji nenajdete. Je přestavěna, ale s citem - a o svůj původní ráz třetí nejstarší stavby v Malé Úpě tak určitě nepřišla. Sami se o tom můžete přesvědčit a věřte, že nebudete litovat!

 


První bobová a.s.

Pokud plánujete výlet nebo dovolenou v Krkonoších, máme pro Vás dobrý tip na prima zážitek. Nasměrujte své kroky do Špindlerova Mlýna nebo Harrachova a využijte aktivně a zábavnou formou Váš čas. K dispozici jsou pro Vás "Bobové dráhy HappyWorld Špindlerův Mlýn a Harrachov," které jsou vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů. Vyzkoušejte tuto zábavu, prožijte tu pěkný den a věřte, že se budete rádi vracet.


Apartmán Flora

Nově vybudovaný apartmán Flora v samém centru Benecka je vhodný zejména pro rodiny s dětmi (4-8 osob). Umístěn je v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, nedaleko upravovaných běžeckých tratí, k apartmánu lze sjet přímo na lyžích. Apartmán má mimořádně krásný výhled na hory, ale i daleko do kraje směrem k Českému ráji, Ještědu a do české kotliny. Kavárna, řada restaurací, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařské školičky, prodejna potravin a drobného zboží, pošta, autobusová zastávka, vše je do vzdálenosti 100 m. Parkování je možné na centrálním parkovišti vzdáleném pouhých 80 m (v zimním období za poplatek). Naložit a vyložit zavazadla je možné přímo u apartmánu. Apartmán Flora je členem Sdruženi pro cestovní ruch na Benecku. Všichni ubytovaní hosté obdrží Kartu hosta s řadou slev, např. až 15% sleva pro vícedenní jízdenky ve Skiareálu Benecko, slevy v lyžařské půjčovně či lyžařské škole a další.

 

 


Pension Bílý Hořec

Rodinný penzion Bílý Hořec se nachází v klidné krkonošské obce Horní Lánov u Vrchlabí, na úpatí Krkonošského národního parku. Díky strategické poloze si můžete za každého ročního období a počasí vybrat svůj denní program dle sil či momentální chuti. Ať jste pár, rodina s dětmi, nebo parta přátel, v Bílém Hořci se nudit nebudete! Ubytování je možné ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a wc), s možností dětské postýlky. Každý pokoj je vybaven TV se satelitním programem, v celém objektu je WIFI připojení zdarma. Každý pobyt je vždy se snídaní a je možné si přikoupit večeře i obědy. Přijďte pobejt!


Pecký pivovar

Láska k pivu se zhmotnila v prvním a jediném pivovaru v Peci pod Sněžkou. Tedy vlastně v minipivovaru, který nemá ambice vyrábět ve velkém. Pivo se zde vaří tradičními postupy, s kvalitními českými ingrediencemi a z pramenité horské vody. Pečlivě se dodržují všechny receptury, správné postupy, doby kvašení a zrání, prioritou je čistota při vaření. Pecký pivovar vaří i svrchně kvašené speciály IPA, summer APA, pšeničné pivo a další sezónní a speciální lahůdky. Přijeďte ochutnat toto skvělé pivo, poseďte ve stylové pivnici a prohlédněte si samotnou výrobu piva při komentované exkurzi spojené s ochutnávkou různých piv a dalších kulinářských specialit. Opravdovou lahůdkou jsou pak místní pivní lázně, kde můžete relaxovat ve vířivé vaně či na vyhřívaném dvoulůžku a užívat si klidu a pohody.

 


Rodinný pivovar Hendrych

Lidé rádi o věcech mluví, debatují a sní. Příběh tohoto pivovaru začal podobně - snem o rodinné firmě, která dělá skvělé české produkty. Myšlenky a plány se rodily postupně. V roce 2012 byly dokončeny nezbytné přípravy a v září uvedeno pivo Hendrych na trh. Od té doby jde za kvalitou - plným, hořkým a osobitým pivem. Jestli máte chuť vstoupit do světa skvělého piva, kterým Hendrych je, vítejte. Na stránkách naleznete veškerý sortiment, novinky a místa, na kterých je možné pivo zakoupit. Samotný pivovar naleznete ve Vrchlabí - právě tady vzniká tento osobitý mok, tolik oblíbený u místních, ale i přepolních.


Apartmány Hladíkova Výšina

Apartmány Hladíkova Výšina - to je ubytování v příjemně zařízených apartmánech, které jsou součástí chalupy s bohatou historií. Kouzlo ubytování tkví zejména ze spojení původního ducha, útulného prostředí a jedinečné lokace na samotě. Ačkoli totiž apartmány poskytují dostatek klidu a soukromí, tak vše podstatné je přesto dobře dostupné. Hostům jsou k dispozici tři útulné apartmány, každý je vybaven vlastním sociálním zařízením a vlastní kuchyní. Pro ubytované je dále k dispozici vybavená společenská místnost. Hned vedle chalupy s apartmány se nachází parkoviště a prostory sloužící k úschově kol nebo lyžařského vybavení. V případě vyšší vrstvy sněhu není problém zajistit parkovací stání na nedalekém veřejném parkovišti a odvoz vlastní specializovanou zimní technikou v ceně ubytování.

 


Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou, nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé ze studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím. Nechejte se hýčkat v úžasném Krkonošském wellness centru, poseďte v příjemném lobby s krbem a navštivte výbornou steakovou restauraci. Menší děti ocení venkovní dětské hřiště a vnitřní hernu, větší děti uvítají hernu pro teenagery. Firmám jsou k dispozici konferenční prostory. Proměňujte Vaše sny ve skutečnost!