Krkonoše Photo - 1 Krkonoše Photo - 2 Krkonoše Photo - 3 Krkonoše Photo - 4 Krkonoše Photo - 5 Krkonoše Photo - 6


krkonose.eu » Promotional Materials

Promotional Materials

Print
Krkonoše season summer 2020
Krkonošská sezona léto 2020 cz
Turistické noviny Krkonošská sezona vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, dále tipy na výlety, informaci o aktuálním dění a turistickou mapu Krkonoš. Jejich letní vydání pro rok 2020 obsahuje mj. tipy na výlety od pracovníků Svazku měst a obcí Krkonoše, informace o novém produktu Neznámé Krkonoše, turistickou mapu, rozhovory se zajímavými rodáky z Krkonoš ad.

Krkonošské cyklobusy 2020
Krkonošské cyklobusy
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor. Autobusy jsou každoročně v provozu od června do září. V červnu jezdí každou sobotu a neděli, v červenci a srpnu denně, v září ve čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a svátek.

Zima v Krkonoších pro všechny
Zima v Krkonoších pro všechny
- to je motto nových, tzv. trhacích map, ve kterých naleznete nejen vyznačenou Krkonošskou magistrálu, ale i turistické lyžařské a závodní běžecké tratě, skialpové trasy a sáňkařské dráhy. K dostání jsou dvě verze těchto map, západ-střed a východ-střed a jejich součástí je i souhrn krkonošských lyžařských středisek.

Neznámé Krkonoše
Neznámé Krkonoše
Poznejte Krkonoše trochu jinak! Nejvyšší české hory, to není jen Sněžka a pramen Labe. Objevte horské louky poseté roubenkami, poznejte život horalů i tradiční řemesla. Projděte se po cestách, které davy turistů míjí, kde máte možnost se rozhlédnout po krajině, nadechnout čerstvého vzduchu a vychutnat jedinečná panoramata. Brožurka "Neznámé Krkonoše"nabídne 15 tras, které vedou po krásných, zajímavých, ale méně známých a zatížených lokalitách. Výlety jsme pro vás naplánovali od začátku do konce, průběh tras zaznačili do mapy, nechybí ani jejich výškový profil. Doporučíme vám zajímavá místa, kde na chvíli zastavit, která navštívit, kde se rozhlédnout. Pokud do batůžku zapomenete zabalit svačinu, potěší vás naše tipy na ověřené občerstvení. Trasy jsou vybrané tak, abyste neměli problém se dostat na začátek ani zpět, jedná se buď o okruhy, nebo poradíme s dopravou. Výlety jsou různě dlouhé a náročné, převážně celodenní, vybere si každý.

Krkonošská sezona zima 2019
Krkonošská sezona - zima 2019
Turistické noviny Krkonošská sezona vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách. Inspirovat se můžete tipy na místa, kam vyrazit odpočívat, za dobrým pivem, za zážitkem nebo třeba kde se pobaví i vaše děti. Najdete tu informace o tradičních zimních akcích v Krkonoších, kde vznikla první lyžařská škola a samozřejmě přehlednou zimní mapu. A již tradičně se můžete zúčastnit soutěže o pěkné ceny.

Pojizerský Pacifik
Pojizerský Pacifik_foto
Pojizerským Pacifikem se můžete svést z Martinic v Krkonoších do Jilemnice, Hrabačova, Víchové nad Jizerou, Horní Sytové, Poniklé, Jablonce nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou a zase zpět. Dozvíte se například kdy byla železniční stanice v Martinicích v Krkonoších vyhlášena kulturní památkou ČR, jaká atraktivní místa v okolí tratě můžete navštívit nebo kterou naučnou stezku si projít. Také jsme pro vás naplánovali několik pěších výletů do okolí železniční tratě. A samozřejmostí je přehledná turistická mapa s vyznačením železniční tratě Pojizerského Pacifiku, turistických pěších tras, naučných stezek a zajímavostí, za kterými se můžete vypravit z některé železniční zastávky.

Krkonošská sezona léto 2019
Krkonošská sezona léto 2019 obr
Turistické noviny Krkonošská sezona vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, dále tipy na výlety, informaci o aktuálním dění a turistickou mapu Krkonoš. Jejich letní vydání pro rok 2019 obsahuje mj. tipy na cyklovýlety a novou brožuru Krkonoše na kole, tipy na zajímavá místa od pracovníků turistických informačních center, kam se podívat na horách když zrovna prší, kudy vede Krkonošská pivní stezka, co je Pojizerský Pacifik, tipy na tematické naučné stezky a soutěž s naší razítkovací hrou a mnoho dalšího.

Krkonošské cyklobusy 2019
Krkonošské cyklobusy 2019
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor. Autobusy jsou každoročně v provozu od června do září. V červnu jezdí každou sobotu a neděli, v červenci a srpnu denně, v září ve čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a svátek.

Krkonose by bike
Krkonoše na kole
Nová cyklobrožura s 15 tipy na cyklovýlety na české i polské straně Krkonoš a v jejich podhůří. V cyklobrožuře najdete popis trasy, zajímavosti na trase, orientační mapu, QR kódy s odkazem na danou trasu, výškový profil trasy a QR kódy s odkazem na pět inspirativních videí z našich cyklovýletů.

Přijďte pobejt na akce do Krkonoš
Přijďte pobejt na akce do Krkonoš
Kalendář událostí s výběrem TOP společenských, sportovních a kulturních akcí v Krkonoších v tištěné podobě pro vás i vaše hosty.

Krkonošská sezona zima 2018
Krkonošská sezona zima 2018
Se začínající zimou opět Svazek Krkonoše vydává Krkonošskou sezonu. A jaké články a užitečné informace se tu dočtete? Tipy kam na běžky či sjezdovky, jaké trasy jsou povolené pro skialpinisty, co podniknout když nelyžujete, kde si prohlédnout nebo vyzkoušet tradiční krkonošská řemesla a mnoho dalšího.

Krkonošské cyklobusy 2018
Krkonošské cyklobusy 2018
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor. Autobusy jsou každoročně v provozu od června do září. V červnu jezdí každou sobotu a neděli, v červenci a srpnu denně, v září ve čtvrtek, sobotu, neděli a svátek.

Krkonošská sezona léto 2018
Krkonošská sezona léto 2018 titulka
Krkonošská sezona, to jsou turistické noviny, které přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, tipů na výlety, mapu, informaci o aktuálním dění a mnoho další zábavy. Jejich letní vydání pro rok 2018 obsahuje mj. tipy na zábavu pro vaše děti, novniky z Krkonošského národního parku, aktuality a zajímavosti z krkonošských měst a obcí, informace o novém rezervačním ubytovacím systému, zajímavosti z automobilové výroby ve Vrchlabí, kam se můžete vydat když v Krkonoších prší, mapu také s trasami Krkonošských cyklobusů, aktuality z železniční dopravy v regionu, co jsou regionální produkty nebo co zajímavého můžete navštívit na polské straně Krkonoš.

Long-Distance Views in the Krkonose
Výhledy titulka
Krkonošská panoramata jsou vyhlášená. Však si vzpomeňte na Homolkovi! Kde všude se můžete rozhlédnout po krkonošských horách a údolích, doporučí nová brožurka Krkonošské výhledy. Nádherné panoramatické fotografie zachycují 20 výhledových míst včetně rozhleden v celém pohoří. Popisky horizontů včetně kót vám pomohou lépe se zorientovat. Některá místa najdete na hlavních trasách, za dalšími budete muset vyrazit i do méně známých koutů našich nejvyšších hor. Všechna jsou opatřena GPS souřadnicemi, takže je určitě snadno najdete.

Krkonošská sezona léto 2017
Krkonošská sezona léto 2017 titulka
Krkonošská sezona, to jsou turistické noviny, které přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, tipů na výlety, mapu, informaci o aktuálním dění a mnoho další zábavy. Jejich letní vydání pro rok 2017 obsahuje mj. zajímavé rozhovory - s fotografem Bohdanem Holomíčkem, ředitelem Krkonošského muzea v Jilemnici Janem Luštincem a šéfkuchařem Lukášem Čížkem.Noviny přináší informace o Pohádkových Krkonoších a razítkovací hře „Po stopách Krakonoše“, ale i o dalších aktivitách Krkonoš – svazku měst a obcí.Z obsahu dále zjistíte podrobnosti o mobilním průvodci do telefonu, dozvíte se kde a jak získat aktuální informace z dění v Krkonoších.Přečtete si o malíři Jaroslavu Skrbkovi, seznámíte se s nabídkou aktivit Správy Krkonošského národního parku, zaznamenáte pozvánky do východních, středních a západních Krkonoš, vydáte se po Cestě česko-polského přátelství, získáte informace o Krkonošských cyklobusech a autobusu Pašerák.Noviny nabízí možnosti výletů pro rodiny s dětmi, i toulky krkonošskou minulostí s tématem letectví.Vydat se můžete po „stopě“ questu ve Studenci s názvem „Tříkatastří“.Nechybí užitečné kontakty, prezentace podnikatelů i podrobná mapa a čtenářská soutěž o hodnotné ceny. Soutěžit můžete i vy. Těšíme se na vaše správné odpovědi.

Krkonošská sezona zima 2017
Krkonošská sezona zima 2017 titulka
Krkonošská sezona obsahuje zimní mapu s vyznačenými krkonošskými skiareály, lyžařskými běžeckými tratěmi, ale i místy sídla a kontakty spolupracovníků Fondu cestovního ruchu. Mezi dalšími zajímavými tématy z Krkonoš připomeňme např. rozhovory s osobnostmi - In memoriam s Adolfem Klepšem, náčelníkem Horské služby Krkonoše, který pracoval 30 let ve prospěch návštěvníků hor, se sjezdařem Bohumírem Zemanem, jediným reprezentantem České republiky, co získal titul vítěze Světového poháru v rakouském Kitzbühelu ve slalomu a sjezdu na Hahnenkammu, s musherem Jiřím Vondrákem, který žije pětadvacet let ve společenství psů, s řezbářem Pavlem Tryznou, autorem dřevěného Pohádkového betlému, anebo rozhovor s “královnou“ biatlonu Gabrielou Koukalovou. Připomenuta jsou kulatá výročí např. 105 let od sportovní tragédie Hanče a Vrbaty, 50 let od neštěstí pádu laviny na polské části Krkonoš, výročí od vzniku Muttichových němých značek, výročí uvedení do provozu jednosedačkové lanovky ve Špindlerově Mlýně, výročí od dostavby nákladní lanovky Černý Důl – Kunčice, či kulaté výročí založení Krkonošského národního parku.

Tourist lines in Krkonose Mountains 2017
Leták 2017
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor. Autobusy jsou každoročně v provozu od června do září. V červnu jezdíu každou sobotu a neděli, v červenci a srpnu denně, v září ve čtvrtek, sobotu, neděli a svátek.

TOP 30 tipů na výlety v Krkonoších
Tipy na výlety
Chystáte se na dovolenou v Krkonoších? Přemýšlíte, kam na výlet? Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších tipů, kam vyrazit v létě i v zimě, pěšky, na kole, běžkách, s dětmi nebo na vozíčku. Vše jednoduchou formou - snadno stáhnete či vytisknete. Pak už stačí jen šikovná mapa do ruky a můžete vyrazit!

Krkonošská sezona 2016
Sezona 2016 titulka
Turistické noviny Krkonošská sezona pro rok 2016 jsou celoroční. Zahrnují pestré jarní, letní, podzimní i zimní upoutávky do nejvyšších českých hor, zařazena je turistická mapa s kontakty i prezentace jednotlivých podnikatelů. Dozvíte se o tom, že v Krkonoších stále žijí pohádky a Krakonoš i jeho pomocníci se mohou stát vašimi společníky při putování po krkonošských hřebenech i údolích. Zjistíte, že u nás myslíme na celé rodiny i s dětmi a připravili jsme spoustu zajímavých aktivit plných zábavy a poznání - questy, geocaching, geofun. Seznámíte se s krkonošskými městy a obcemi a jejich krásami i turistickou nabídkou. Poznáte, že zimní Krkonoše nejsou zdaleka jenom o lyžování a běžkách, ale také o spoustě zábavy a adrenalinu na sněhu - sáňkování, snowtubing, mushing, chůze na sněžnicích… Více už na stránkách Krkonošské sezony 2016, přejeme příjemné počtení! On-line zobrazení zde

Tourist lines in Krkonoše Mountains 2016
Plakát foto
Tourist Lines go every Saturday and Sunday in June, daily in July and August. In September every Thursday, Saturday, Sunday and feast.

Krakonos - the Master of the Mountains
Krakonoš
The character of the “Spirit of the Mountains” is well known to generations of children and adults from folk tales, books and films.

The Krkonoše Season - Winter 2016
Krkonošská sezona zima 2015 titulní strana
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2016

Podkrkonosi region
Podkrkonoší
A landscape which you are sure to fall in love with lies in the foothills of the Krkonose Mountains. Places with unforgettable panoramic views of the countryside that will remain in your heart. Almost every larger village features a little church or chapel to add to the picturesque appearance of the Podkrkonosi area. They often reveal interesting stories. Let them inspire you when wandering about and admiring the beauty of this land. This map can be your guide. Online: The Krkonose Foothills Region online en/de/pl The Krkonose Foothills Region online en/de/pl map

Summer Sports in the Krkonose Mountains
Letní sporty v Krkonoších
The Krkonose - the highest Czech mountains, offer a variety of summer sports. You can get around on foot, by bike, on horse or inline skates, try out a high rope, swim, play golf or climb rocks, take a ride on a scooter, terrain tricycles or four-wheelers, or try horse riding. Summer sports in the Krkonose Mountains online en/de Summer sports in the Krkonose Mountains online en/de map

Cycling in the Krkonose Mountains
Cykloturistika v Krkonoších
The Krkonose Mountains offer 400 km of cycle tracks within the area of the National Park, and a further 300 km of tracks in the foothills. Cycling in the Krkonose has its own specific rules. When in the Krkonossky National Park, cycling is allowed with certain restrictions, i.e., only on cycle tracks marked with engraved wooden markings or yellow KRNAP markings. Elsewhere, you will see road markings according to the Czech Tourist Club. Online: Cycling in the Krkonose Mountains

What To Do when It´s Raining in the Krkonose
Co dělat když v Krkonoších prší
You can never be sure what weather you will encounter in the highest Czech mountains. Short spells of rain can be quickly replaced by blue skies and sunshine, or it may turn grey for a whole long rainy day. When that happens, you can use this map. It shows places you can visit in bad weather. Even though it is nice to stay outside in the mountains and in nature, it may also be nice to visit places where you will stay dry even if it is raining. Online: What To Do when It´s Raining in the Krkonose online en/de

Tips for Four-Day Trips
Tipy na výlety na 4 dny
We have prepared a variety of what we believe are the best hiking destinations in the Krkonose and its foothills which you can arrange on your own so that you see and experience the most of it. The routes are divided into four parts by region. From June to September, your travels will be assisted by Krkonose cyclobuses. We wish you a safe journey and rich exploration. Online: Tips for Four-Days Trips online en/de

Hiking Tips for Families with Children
Tipy na výlety pro rodiny s dětmi
Swimming pools, Rope and Amusement Parks, Children’s Playgrounds and Children’s Educational Trails. Online: Hiking Tips for Families with Children online en/de

Geocaching
Geocaching
Na území Krkonoš a Podkrkonoší je několik desítek „kešek“. Do hry se můžete zapojit i vy. Nevíte jak na to a chtěli byste Geocaching vyzkoušet? Krkonoše - svazek měst a obcí nově vydal mapu. Právě v ní přináší jednoduchý návod ke hře, instrukce a informace k tomu, jak to vlastně začalo. Vytipovány jsou pro vás a v mapě zvýrazněny zajímavé a oblíbené „kešky“ v regionu Krkonoše a Podkrkonoší. Podle názvů „kešek“ najdete na webu geocaching.com další instrukce k jejich najití. Tak lovu zdar! Více informací zde: www.pohadkove.krkonose.eu/geocaching Online zobrazení brožury zde: Jak na geocaching v Krkonoších a Podkrkonoší

Protected by Krakonos - Fairytale Stamp Game
Krakonošovo Podkrkonoší - razítkovací hra
Dear Children, We have prepared an entertaining and learning game for you where you can win a prize. We will take you and your parents, grandparents, friends or other family members to lovely places in the Krkonose Mountains and its foothills, called Podkrkonosi, which you may not know. You will see interesting parts of the highest Czech mountains and their foothills and meet some people who live there. www.pohadkove.krkonose.eu. Online: Protected by Krakonos - Fairytale Stamp Game_the outer side. Protected by Krakonos - Fairytale Stamp Game_the inner side.

Krakonos’ Krkonose Mountains and the Podkrkonosi
Krakonošovy Krkonoše a Podkrkonoší
You can meet Krakonos and his friends wherever you go. They will accompany you everywhere in the Krkonose. They want to show you every detail in these places and allow you to explore them. They hope you enjoy your stay in the Krkonose and the Podkrkonosi area, accompanied by a good mood and pleasant experiences on your trips. www.krkonose.eu Online: Krakonos’ Krkonose Mountains and the Podkrkonosi_the outer side Krakonos’ Krkonose Mountains and the Podkrkonosi_the inner side

Krkonose stories
Krakonošovy příběhy
Nejvyšší české hory ztělesňuje dominantní mýtická postava - Krakonoš - vládce hor. Mnozí z vás ho znáte z krkonošských pohádek nebo televizních Večerníčků podle námětu paní spisovatelky Boženy Šimkové. Krakonoš mezi námi nežije sám. Má skupinku přátel. Ptáčka sojku, maminku Hančí a Pana lesního. Více informací na www.pohadkove.krkonose.eu/krkonosske-pribehy Online zobrazení brožury zde: Jak se sešli Sojka a rys Hanče a kouzelný knoflík Pan lesní, čert a lumpíci Krakonošova lekce

Tourist Lines in the Krkonose Mountains 2015
Krkonošské cyklobusy 2015 mapa
Tourist Lines go every Saturday and Sunday in June, daily in July and August. In September every Thursday, Saturday, Sunday and feast.

Krkonošská sezona léto 2015
Krkonošská sezona 2015 léto
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona léto 2015 Krkonošská sezona léto 2015 příloha

Pivovarnictví v Krkonoších
Pivovarnictví v Krkonoších obrázek
It will always be a mystery who fi rst brewed beer. In any case, the recipe was known more than 5 thousand years ago – this is how old the fi rst written and illustrated documents on the preparation and drinking of beer are. However, mankind has been consuming this ancient and refreshing beverage for a much longer time. Many interesting publications have been issued on beer, the places where it is produced and interesting facts about drinking it. We have prepared a chapter for you on the history of brewing in the Krkonose Mountains. We want to inform you of the places where this “divine drink” is brewed in the highest Czech mountains. Come and taste beer in the Krkonose! Online: Brewing Beer in the Krkonose

Lázeňství v Krkonoších
Lázeňství v Krkonoších obrázek
In the Krkonose region, too, spas are among the most important industries for Czech and Polish tourism. Clients often choose curative stays instead of traditional holidays, and there is an increasing number of those who come to stay in spas just because Theky so desire, and they seek to improve their health and physical fitness. According to experts, a change in people´s thinking can be seen all over Europe, as they now use spas for preventative reasons. Instead of going to the seaside, they stay in a spa and so invest in their health. In the Krkonose Mountains, spas are also tending to abandon their narrow specialisation and offer stays which include a broader range of services, including relaxation and fitness programmes. Look at the brochure online: Spa Industry in the Krkonose Mountains

Winter in the Krkonoše is for everyone!
Zima v Krkonoších pro všechny!
Feel free to accept an invitation to the Krkonoše Mountains in winter. The modern facilities of the ski resorts and the romance of the snow-dad mountains will certainly enchant you. The Krkonoše Mountains offer not only fully equipped ski centres, but also accompanying services, including accomodation, catering, refreshments along ski runs, ski services, ski hire and ski busses. Look at the brochure online: Winter in the Krkonose for Everyone Winter in the Krkonose for Everyone - Map

The Krkonoše Season - Winter 2015
Tit.
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2015 Krkonošská sezona zima 2015 příloha

Tourist Lines in the Krkonose Mountains 2014
Krkonošské cyklobusy 2014 mapa
Tourist Lines go every Saturday and Sunday in June, daily in July and August. In September every Thursday, Saturday, Sunday and feast.

The Krkonoše Season - Winter 2014
Krkonošská sezona
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2014 Krkonošská sezona zima 2014 příloha

The Krkonoše Season - Summer 2014
Krkonošská sezona léto 2014 titulka
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona léto 2014

Tourist Lines in the Krkonose Mountains 2013
Krkonošské cyklobusy 2013 obrázek
Tourist Lines go every Saturday and Sunday in June, daily in July and August. In September every Thursday, Saturday, Sunday and feast.

The best from Krkonoše
To nejlepší
Our 30 tips for trips in Krkonoše Mountains. There is a lot of wonderful and interesting places. Look at the brochure online: The best from Krkonoše cz/de

Krkonose - The Skier´s Paradise 2013
Lyžařský ráj
You are welcome to visit the Krkonose Mountains in winter. Its wellequipped modern ski resorts and the romantic feelings the snow-clad mountains provoke will certainly enchant and attract you. This, the most important mountain area in the Czech Republic, off ers not only full-fl edged ski centres, but also accompanying services such as accommodation, catering, refreshments on the tracks and runs, ski services, ski hire and ski buses. There is a large network of groomed cross-country tracks all over the Krkonose Mountains, covering more than 660 kilometres. They are regularly groomed depending on the snow and climatic conditions. The speed ski circuits are groomed every day. There is a 71-km long main cross-country route called the Krkonosska magistrala which runs across the entire mountain range. Online: Krkonose - The Skier´s Paradise

The Krkonoše Season - Winter 2013
Krkonošská sezona
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2013 Krkonošská sezona zima 2013 příloha

The Krkonoše Season - Summer 2013
Krkonošská sezona lét 2013 titulka
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona léto 2013 Krkonošská sezona léto 2013 příloha

Krkonose seen from a bike
Krkonoše ze sedla kola
The Krkonoše Union has been working jointly with the Administration of the Krkonošský National park for ten years to provide a network of cycling tracks in the Krkonoše and the submontane region. This wide range of tracks is offered to those who want to ride tens of kilometres including many beautiful places in the submontane region. The project entitled 'The Krkonose as seen from a bike' is designed to guide them to these places. Look at the brochure online: Krkonose Seen from a Bike/Im Fahrradsattel

Krkonose - The Skier´s paradise
Lyžařský ráj
Folding map with a complete display of Giant Mountain ski resorts, detailed description of each ski area and contacts. Look at the brochure online (cz, de, pl) : Krkonoše - lyžařský ráj

The Krkonoše Season - Winter 2012
Krkonošská sezona zima
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2012

Hiking Tips
Tipy na výlety AJ_NJ
The publication you are reading was put together in order to present and remind you some of less known places in the Krkonoše which have joined the Krkonoše Union of Towns and Boroughs. It is not only the highest mountain areas and their excellent natural formations and panoramas that will enchant you at any time of year. Look at the brochure online: Hiking Tips

Long Descents
Dlouhé sjezdy
The Krkonoše´s terrain has quickly become popular with cyclists and cycling tourists. So-called long descents have therefore been designed: You and your bike will be taken by cyclo-bus or cable car, or you will go on your own as high as possible. You will enjoy the beautiful panoramas and then set off on the journey back, mostly downhill. Look at the brochure online: Long Descents

The Mountains for Great Experiences All Year Round
Hory zážitků
We would like to introduce you to the Krkonoše Mountains: a romantic mountain landscape with typical timbered houses, rich in picturesque natural sceneries, panoramic views, the folklore and tradition of the locals - you can get closely acquainted with all of this during your travels in the Krkonoše region. Come and stay! Look at the brochure online: The Mountains for Great Experiences All Year Round

The Krkonoše Season - Summer 2012
Krkonošská sezona
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona léto 2012 Krkonošská sezona léto 2012 příloha

The Krkonoše Season - Winter 2011
Krkonošská sezona zima
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Krkonošská sezona zima 2011

The Krkonoše Season - Summer 2011
Krkonošská sezona léto
Points of interest, tips and advice for visitors to the Krkonoše. Visit the interesting places in the region. Look at the brochure online: Riesengebirgs-Saison Sommer 2011

Výroční zpráva Svazku měst a obcí Krkonoše 2011
Výroční zpráva
Výroční zpráva Svazku měst a obcí Krkonoše 2011